loading...

وب نت - کسب و کار اینترنتی

شبکه هایی اختصاص داده شده است که صاحبان سگ را با واگ سگ متصل می کند. Rover یکی از بزرگترین شبکه های سگ گردان است که در آنجا وجود دارد. البته ، شما می توانید از رسانه های اجتماعی استفاده کنید یا فقط در اتاق همسایگان را بزنید تا خدمات خود را تبلیغ کنید ، اما به راحتی می توانید از یکی از این خدمات استفاده کنید.

اگر در ساختن سابقه ای از بررسی های خوب جدی هستید ، یک کار عالی انجام دهید. این امر به شما کمک می کند تا در آینده وقتی به شدت به آن نیاز دارید درآمد کسب کنید.

12. استراتژی پول سازی: نگهداری از کودکان با Care.com

درصورت نیاز به سرعت چند دلار درآمد ، می توانید به راحتی نگهداری از کودک را انجام دهید. والدین در همه جا همیشه به پرستار بچه و خدمات پرستار بچه احتیاج دارند.

وب سایت هایی مانند Care.com والدین را با پرستار کودک ارتباط می دهند. این شرکت تمام بررسی سابقه و سایر تلاش های لازم را برای راحتی خیال والدین انجام می دهد. مطمئناً ، می توانید مستقیماً از طریق افراد موجود در شبکه شخصی خود درخواست تجدید نظر کنید ، اما اگر می خواهید درآمد مکرر ایجاد کنید ، با یک سایت بازاریابی برای والدینی که به دنبال خدمات مراقبت از کودک هستند ، ثبت نام کنید.

شبکه هایی اختصاص داده شده است که صاحبان سگ را با واگ سگ متصل می کند. Rover یکی از بزرگترین شبکه های سگ گردان است که در آنجا وجود دارد. البته ، شما می توانید از رسانه های اجتماعی استفاده کنید یا فقط در اتاق همسایگان را بزنید تا خدمات خود را تبلیغ کنید ، اما به راحتی می توانید از یکی از این خدمات استفاده کنید. اگر در ساختن سابقه ای از بررسی های خوب جدی هستید ، یک کار عالی انجام دهید. این امر به شما کمک می کند تا در آینده وقتی به شدت به آن نیاز دارید درآمد کسب کنید.

12. استراتژی پول سازی: نگهداری از کودکان با Care.com

درصورت نیاز به سرعت چند دلار درآمد ، می توانید به راحتی نگهداری از کودک را انجام دهید. والدین در همه جا همیشه به پرستار بچه و خدمات پرستار بچه احتیاج دارند.

وب سایت هایی مانند Care.com والدین را با پرستار کودک ارتباط می دهند. این شرکت تمام بررسی سابقه و سایر تلاش های لازم را برای راحتی خیال والدین انجام می دهد. مطمئناً ، می توانید مستقیماً از طریق افراد موجود در شبکه شخصی خود درخواست تجدید نظر کنید ، اما اگر می خواهید درآمد مکرر ایجاد کنید ، با یک سایت بازاریابی برای والدینی که به دنبال خدمات مراقبت از کودک هستند ، ثبت نام کنید.

13. استراتژی پول سازی: عکس های خود را بفروشید

آیا چشم به عکاسی دارید؟ مطمئناً ، شما باید در این کار مهارت کافی داشته باشید تا پول بدست آورید ، اما در حال حاضر هستید ، می توانید عکس ها را در ShutterStock یا iStockPhoto بفروشید (همراه با بسیاری دیگر) تا درآمد منفعلانه ای را از چیزی که ممکن است خیلی مشتاق آن باشید ، بدست آورید.

برای دستیابی به روش سریعتر کسب درآمد با گرفتن عکس ، افرادی را جستجو کنید که به دنبال عکاسان برای پوشش عروسی، کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی ، نامزدی ، تولد کودک یا هر رویداد زندگی دیگری هستند. شما به یک دوربین خوب و تجربه کافی احتیاج دارید ، اما قطعاً بدون توجه به محل زندگی خود می توانید درآمد لازم را از این طریق بدست آورید.

14. استراتژی پول سازی: یک آموزش شخصی شوید

اگر تناسب اندام را می فهمید ، می توانید یک مربی شخصی باشید. مردم پول خوبی برای مربیان شخصی می پردازند ، فقط اگر کسی آنها را در مسیر اهدافشان نگه دارد. شما می توانید ارزش خود را اضافه کنید در حالی که از نظر مالی به خودتان کمک می کنید.

این امر همچنین می تواند منجر به تغذیه و کمک به افراد در برنامه های غذایی شود و غیره. می توانید در ورزشگاه محلی خود از مشتری درخواست کنید ، اما بسته به محل زندگی خود ، ممکن است برای انجام این کار به برخی از گواهینامه ها احتیاج داشته باشید (بدون اشاره به تأییدیه سالن ورزشی). همچنین می توانید از سایتی مانند FitnessTrainer برای تبلیغ خدمات خود استفاده کنید.

15. استراتژی پول سازی: دانشجویان مدرس

والدین همیشه مایل به سرمایه گذاری در آینده فرزندان خود هستند. اگر دانش زیادی در دروس مانند ریاضیات ، علوم یا رایانه داشته باشید ، می توانید پول نقد کنید.

سایت های Indeed.com و Care.com فرصت هایی را برای تدریس خصوصی به دانشجویان محلی ارائه می دهند. شما می توانید هر یک از این سیستم عامل ها را انتخاب کنید یا به راحتی از طریق شبکه شخصی یا رسانه های اجتماعی مشتریان خود را پیدا کنید.

16. استراتژی پول سازی: برای شرکت هایی که دارای روکش ماشین هستند تبلیغات کنید

سیستم عامل هایی مانند Carvertise مارک ها و شرکت ها را با درایورها متصل می کند. روند کار ساده است - موافقت کنید ماشین خود را با یک قیمت به یک تابلوی تبلیغاتی رومینگ تبدیل کنید. اگر صلاحیت داشته باشید ، می توانید برای تبلیغات با اتومبیل خود هزینه ماهانه مشخصی را بدست آورید. برای این کار نیازی به پرداخت هزینه نیست ، اما به سابقه رانندگی تمیز و خودرویی کاملاً جدید احتیاج دارید.

شما باید ماشین را آنقدر رانندگی کنید که ارزش آن را برای مارک هایی که برای خدمات شما پرداخت می کنند ، داشته باشید. اگر همه اینها را داشته باشید ، می توانید از طریق این تلاش کمی درآمد شلوغی بدست آورید.

17. استراتژی پول سازی: به باغبانی منزل کمک کنید

ارائه خدمات به عنوان یک باغبان محلی می تواند به اندازه کافی سریع سرمایه شما را برآورده کند تا برخی از نیازهای مبرم را برآورده کنید. گزینه های زیادی از چمن زنی و کشیدن علف های هرز تا برنامه ریزی باغ و دکور وجود دارد. اگر به اندازه کافی همسایگان خود را انتخاب کنید ، حداقل تعداد کمی از افراد همسایه را پیدا خواهید کرد. قطعاً ارزش وقت شما را خواهد داشت.

18- استراتژی پول سازی: مشاغل تمیزکاری خانه را به عهده بگیرید

سیستم عامل های مختلفی به صورت آنلاین وجود دارد که می توانید برای انجام این کار از آنها استفاده کنید یا می توانید محله خود را پاک کنید یا در شبکه های اجتماعی پست بگذارید. می توانید از سرویس های خانگی آمازون نیز برای این کار استفاده کنید ، یا می توانید وب سایت ساده و یک صفحه ای خود را برای تبلیغ ایجاد کنید.

در هر صورت ، این یک روش عالی برای به دست آوردن بیش از 20 دلار در ساعت یا بیشتر انجام کاری است که اغلب تقاضای زیادی دارد. اگر عملکرد خوبی داشته باشید و گوشه گیر نشوید ، به راحتی می توانید از این نمایش طولانی مدت استفاده کنید.

19. استراتژی پول سازی: یک سازمان دهنده خانه شوید

شما می توانید به راحتی سازماندهی در منزل را برای افراد انجام دهید ، صنعتی که از زمان آغاز سریال موفق Tidying Up Netflix با ماری کوندو محبوبیت زیادی پیدا کرده است . اگر خودتان فرد مرتب و منظمی هستید و در سازماندهی فضاها تبحر دارید ، چرا خدمات خود را به اطرافیان ارائه نمی دهید؟ شما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از افراد ، حتی در خوراک رسانه های اجتماعی شخصی شما ، شما را مجبور به انجام چنین کارهایی می کنند.

باز هم ، سایتی مانند Care.com همچنین به ارتباط سازمان دهندگان خانه با افرادی که به دنبال این نوع خدمات هستند کمک می کند. همه اینها به این بستگی دارد که آیا می خواهید یک شرکت حرفه ای را دنبال کنید یا اینکه خودتان آن را برای افرادی که از قبل در شبکه شخصی یا تجاری شما هستند قرار دهید.

نیما رضایی بازدید : 62 يکشنبه 25 آبان 1399 زمان : 13:07
ارسال نظر برای این مطلب

تعداد صفحات : -1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 25
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 20
 • بازدید ماه : 122
 • بازدید سال : 1365
 • بازدید کلی : 5084
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی